HÖGTRYCKSTVÄTT & HÄCKSAX, Kärcher & Al-Ko.

4382405. HÖGTRYCKSTVÄTT & HÄCKSAX, Kärcher & Al-Ko.

Högtryckstvätt, Kärcher 550M, höjd ca 92 cm. Häcksax - Al-Ko HT 550, längd ca 100 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 412