BRUNO MATHSSON. Säng/Dagbädd, "Berlin", formgiven 1957.

438237. BRUNO MATHSSON. Säng/Dagbädd, "Berlin", formgiven 1957.

Brännmärkt. Höjd ca 45, bredd ca 177, längd ca 201 cm.

Slitage, repor, märken, ett ben delat sig i limning.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 3 207