AXEL ÖSTERBERG. Etsning, räv med ungar, signerad.

4382372. AXEL ÖSTERBERG. Etsning, räv med ungar, signerad.

Ca 47 x 60 med ram 51 x 64 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 122