Oidentifierad konstnär, Blandteknik, 1900-tal.

4382328. Oidentifierad konstnär, Blandteknik, 1900-tal.

Rammått 48 x 40 cm
Bildmått 25 x 34 cm

Blandteknik på duk med baksidan i pannå.

Luftbubblor i duken
Krackeleringar i färgen

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 48 x 40 cm
Bildmått 25 x 34 cm

Luftbubblor i duken
Krackeleringar i färgen

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 169