SPEGEL, plast, 1960/70-tal.

SPEGEL, plast, 1960/70-tal.
4382234. SPEGEL, plast, 1960/70-tal.

Spegelyta ca 36 cm
Ram ca 40 cm.

repor, nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelyta ca 36 cm
Ram ca 40 cm.

repor, nött.

Antal besök: 199