OSCAR ANTONSSON. KANDELABER, ATHENA, YSTAD.

4382190. OSCAR ANTONSSON. KANDELABER, ATHENA, YSTAD.

Med två ljusarmar, brons, 1900-talets första hälft, höjd 17,5, bredd 26 cm.

Åldersrelatrat slitage, oxideringar, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 250