TABURETT, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

4382177. TABURETT, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Förgylld, stoppad och klädd sits. Kopplade ben.

Mått 42 x 42 x 48 cm.

Senare renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 42 x 42 x 48 cm.

Senare renoverad.

Antal besök: 161