BYRA, gustaviansk, 1760-tal.

BYRA, gustaviansk, 1760-tal.
4382176. BYRA, gustaviansk, 1760-tal.

Byrå med fyra lådor

Mått 93 x 52 x 76 cm.

Åldersrelaterad bruksslitage, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå med fyra lådor

Mått 93 x 52 x 76 cm.

Antal besök: 560