ARMBANDSUR, ASU Marin Automatic, 1900-talets mitt.

4382132. ARMBANDSUR, ASU Marin Automatic, 1900-talets mitt.

Herrur med automatverk, 21 rubiner, antichock-system "Incabloc". Boett i rostfritt stål med skruvat baklock märkt "Waterproof – Incabloc – Stainless Steel – Automatic". Ljus urtavla med guldfärgade arabiska siffror och index, sekundvisare.
diameter ca 36 mm inkl krona.

Slitage, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter ca 36 mm inkl krona.

Antal besök: 292