BOK, Nya testamentet, 1704.

BOK, Nya testamentet, 1704.
438213. BOK, Nya testamentet, 1704.

Höjd 20cm.
Bredd 16.
Tryckt av Petter Hultman.

Ålders samt bruksslitage. Veck. Hanteringsskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20cm.
Bredd 16.
Tryckt av Petter Hultman.

Antal besök: 855