FÄLLBORD, teak, 1900-talets mitt.

4381944. FÄLLBORD, teak, 1900-talets mitt.

Mindre fällbart bord, omärkt.
Mått: längd 68, bredd 28, höjd 37,5 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre fällbart bord, omärkt.

Antal besök: 195