KARMSTOL, rokoko, 1700-tal.

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal.
4381906. KARMSTOL, rokoko, 1700-tal.

Sitthöjd ca48 , totalhöjd ca 100cm.

Förstärkt, ommålad, maskstungen, löst armlän, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 184