PARTI DIVERSE, bland annat Kobra/Ericofon.

43819. PARTI DIVERSE, bland annat Kobra/Ericofon.

Bland annat:
Väggplakett Pia Rönndahl Gustavsberg.
Kobra/Ericofon grön.

Slitage, och skador. Nagg på keramik, däribland avslag på väggplakett katt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:
Kobra/Ericofon grön.

Antal besök: 961