SKÅL, konstglas, "Ravenna", Sven Palmqvist, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

438184. SKÅL, konstglas, "Ravenna", Sven Palmqvist, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Signerad Orrefors Ravenna No. 1269 Sven Plamqvist.
Höjd 4,5 cm.
Diameter 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 cm.
Diameter 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 720