CHIFFONJE, 18/1900-tal.

CHIFFONJE, 18/1900-tal.
4381835. CHIFFONJE, 18/1900-tal.

13 små lådor bakomliggande
Höjd ca 140 cm
Bredd ca 94 cm
Djup ca 52 cm.

repor, märken, nött, saknas delar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 små lådor bakomliggande
Höjd ca 140 cm
Bredd ca 94 cm
Djup ca 52 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 213