VÄGGUR, förgylld, Sven Wrange, Göteborg.

4381779. VÄGGUR, förgylld, Sven Wrange, Göteborg.

Bredd 39,5 cm.
Höjd 67,5 cm.
Djup 12,5 cm.

Bruksslitage, gipssläpp. Ej testad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 39,5 cm.
Höjd 67,5 cm.
Djup 12,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 277