KARAFF MED PROPP.

KARAFF MED PROPP.
4381743. KARAFF MED PROPP.

Slipat glas med hals av silver, stämplad Gustaf Dahlgren, Malmö 1934, höjd 25 cm.

Bruksslitage, några små naggar och repor, silver med minnesgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!
4381743. KARAFF MED PROPP.

Antal besök: 225