RAGNAR SANDBERG. "I Hamnen", goache på papper.

4381685. RAGNAR SANDBERG. "I Hamnen", goache på papper.

uppfodrat på pannå, signerad RS samt daterad -35, a tergo titulerad samt daterad 1935. Ca 40x56 cm. (75 x 59 cm.

Ragnar Sandberg (1902–1972)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Ragnar Sandberg (1902–1972)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 903