4381657. ETSNINGAR, 3 ST, 1700-TAL OCH SENARE (3).
inklusive en litografi över Spoleto efter och gravyr av Johann Christian Leopold, en gravyr av Rossi av Marcos Aurelio Antonino och ett tryck Mitad de Cuaresma av Fransico Goya (numrerad 241/500)
46 cm x 37 cm, 52 cm x 39 cm, 37,5 cm x 47,5 cm.
Generellt bra, lite mindre rävning till etsningen av Spoleto.