SOFFGRUPP, 4 delar, Lani, chippendale stil.

4381648. SOFFGRUPP, 4 delar, Lani, chippendale stil.

Soffa:
Längd 195 cm.
Djup 90 cm.
Höjd 75 cm.
Sitthöjd 38 cm.
2 st fåtöljer:
Bredd 75 cm.
Djup 90 cm.
Höjd 76 cm.
Sitthöjd 38 cm.
Bord:
Diameter 90 cm.
Höjd 61,5 cm.

Bruksslitage, lösa kantband, tygskador, märken, skada rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa:
Längd 195 cm.
Djup 90 cm.
Höjd 75 cm.
Sitthöjd 38 cm.
2 st fåtöljer:
Bredd 75 cm.
Djup 90 cm.
Höjd 76 cm.
Sitthöjd 38 cm.
Bord:
Diameter 90 cm.
Höjd 61,5 cm.

Antal besök: 487