BROBERG & RIDDERSTRÅLE. Soffbord, "Tati", Asplund.

4381337. BROBERG & RIDDERSTRÅLE. Soffbord, "Tati", Asplund.

Vitlackerad metallstomme med skiva i marmor. Mått ca 90 x 90 x 37 cm.

Bruksslitage med nötta kanter. Märken och repor. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 857