SKRIVBORD, 1960-tal.

SKRIVBORD, 1960-tal.
4381331. SKRIVBORD, 1960-tal.

Höjd 72, längd 110, bredd 50 cm.

Bruksslitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4381331. SKRIVBORD, 1960-tal.

Bruksslitage. Märken.

Antal besök: 491