VÄGGUR, 1900-talets första del.

4381127. VÄGGUR, 1900-talets första del.

Väggur med pendel och nyckel
Höjd ca.95 cm, bredd ca.38 cm.

Löst krön, bruksslitage.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggur med pendel och nyckel

Löst krön, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 181