RÖLLAKAN, skåne, 1800-tal.

RÖLLAKAN, skåne, 1800-tal.
4381052. RÖLLAKAN, skåne, 1800-tal.

Mäter ca 67 x 165 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mäter ca 67 x 165 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 190