LÅNGPIPA, 18/1900-tal.

LÅNGPIPA, 18/1900-tal.
4381019. LÅNGPIPA, 18/1900-tal.

Längd ca 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 118 cm.

Bruksslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 148