BABY METAMORF BARNSTOL.

BABY METAMORF BARNSTOL.
4381007. BABY METAMORF BARNSTOL.

BARNSTOL, metamorf, omvandling till rullstol och spelbord, 96 x 45 x 65 cm, tidigt 1900-tal.

Stor rivning på baksidan av stolklädseln, smärre tecken på slitage som överensstämmer med åldern.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 181