TORALF JERGILL. Stilleben, olja på duk, signerad Jergill.

43809. TORALF JERGILL. Stilleben, olja på duk, signerad Jergill.

Motiv med frukt, blommor och kopparutensilier.
60 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 49 cm.

Antal besök: 2 868