SPEGEL, nyklassicism, 1900-talets början.

4380895. SPEGEL, nyklassicism, 1900-talets början.

Förgylld ram. Dekor av bland annat feston och blommor. Fasettslipad spegel.

Bredd ca 56,5 cm. Höjd ca 96 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Sprickor med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 446