KLAFFBORD, bemålat trä, 1900-tal.

4380867. KLAFFBORD, bemålat trä, 1900-tal.

Längd från 10 - 76 cm med utfällda klaffar, bredd 51 cm, höjd 64 cm. Senare ommålad.

Bruksskick. Fläckar. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 153