SOFFA, lång "Visingsö", bok, Carl Malmsten, 1900-tal.

4380818. SOFFA, lång "Visingsö", bok, Carl Malmsten, 1900-tal.

Sitthöjd 45 cm
Längd 238 cm
Rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 45 cm
Längd 238 cm
Rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage och märken.

Antal besök: 1 129