BYGGLAMPOR, 3 st, halogen arbetsbelysning, COTECH, 2000-tal.

4380809. BYGGLAMPOR, 3 st, halogen arbetsbelysning, COTECH, 2000-tal.

Mått/lampa 25x20x18 cm.

Obetydligt bruksslitage, ej använda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått/lampa 25x20x18 cm.

Antal besök: 195