MATTA, rölakan, monogramsignerad GK, ca 204 x 140 cm.

4380748. MATTA, rölakan, monogramsignerad GK, ca 204 x 140 cm.

ca 204 x 140 cm.

Kraftigt slitage, blekt på ena sidan.
se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 204 x 140 cm.

se foton.

Antal besök: 247