YTTERFODER, koppar, stämplad Edvard Johansson Norrköping, 1900-talets första hälft.

4380688. YTTERFODER, koppar, stämplad Edvard Johansson Norrköping, 1900-talets första hälft.

Dekor i relief. Höjd ca 28,5 cm, diameter ca 32 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 274