FÅTÖLJ, omkring 1940-tal.

FÅTÖLJ, omkring 1940-tal.
4380635. FÅTÖLJ, omkring 1940-tal.

Rosa textilklädsel med möbelsnodd. Bredd ca 64 cm, sitthöjd ca 38 cm, rygghöjd ca 78 cm.

Slitage. Fläckar. Ställvis blekt klädsel. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 355