SILVERFÖREMÅL 7 delar bruttovikt ca 1885 gram.

4380623. SILVERFÖREMÅL 7 delar bruttovikt ca 1885 gram.

Bland annat fat, skålar, bägare.
Höjd ca 5,5 - 10
Diameter på fat ca 41 cm.

Bruksslitage, missfärgningar, defekter förekommer bland annat bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 5,5 - 10
Diameter på fat ca 41 cm.

Antal besök: 269