CARL MALMSTEN. Pall, "Visingsö", furu.

4380589. CARL MALMSTEN. Pall, "Visingsö", furu.

Omärkt.
Längd ca 90 cm.
Bredd ca 33 cm.
Höjd ca 43 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt.
Längd ca 90 cm.
Bredd ca 33 cm.
Höjd ca 43 cm.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 774