DOCKSERVIS, 7 delar, Villeroy & Boch, Dresden.

4380573. DOCKSERVIS, 7 delar, Villeroy & Boch, Dresden.

Bestående av
3 koppar och fat
Kaffekanna
Mjölkkanna
Sockerskål utan lock
Kakfat.

Bruksslitage, krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av
3 koppar och fat
Kaffekanna
Mjölkkanna
Sockerskål utan lock
Kakfat.

Bruksslitage, krackelering.

Antal besök: 263