KANDELABER, gjutjärn, 1900-tal.

4380468. KANDELABER, gjutjärn, 1900-tal.

Höjd: 54 cm.

Bruksslitage. Skadade och lagade ljusarmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 54 cm.

Antal besök: 226