HÖGTALARE, 2 st, Jamo Power 330 E, Danmark.

4380460. HÖGTALARE, 2 st, Jamo Power 330 E, Danmark.

På hjul
Höjd 84 cm
Djup 35 cm
Bredd 45 cm.

Ej funktionstestade
Skador på textilhölje
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjul
Höjd 84 cm
Djup 35 cm
Bredd 45 cm.

Ej funktionstestade
Skador på textilhölje
Repor.

Antal besök: 1 373