STOL, 1700/1800-tal, kopplade ben.

4380382. STOL, 1700/1800-tal, kopplade ben.

Rygghöjd ca 104, bredd ca 49, sitthöjd ca 47 cm.

Åldersrelaterad slitage, sprickor, sits slagit sig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 152