BORDSUR, Warmink, Mahogny, 1900-tal, Holland.

4380246. BORDSUR, Warmink, Mahogny, 1900-tal, Holland.

10 x 17 x 29 cm
Urverk märkt 147948.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas
Ställvis slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 x 17 x 29 cm
Urverk märkt 147948.

Ställvis slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 233