ANTHONY BUTLER (1900-TALET) ”ITTERINGHAM”.

4380244. ANTHONY BUTLER (1900-TALET) ”ITTERINGHAM”.

signerad (nere till vänster), akvarell
36 x 43cm - total storlek inklusive glaserad ram.

Bra skick, mindre stötar på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 153