TAKLAMPA, "Cubic", Design Gaetano Sciolari. Höjd ca 70 cm.

4380229. TAKLAMPA, "Cubic", Design Gaetano Sciolari. Höjd ca 70 cm.

10 ljus, diameter ca 80 cm.

Skador, ytslitage, ej genomgången, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 ljus, diameter ca 80 cm.

Antal besök: 491