NYSILVERFÖREMÅL, 7 st, 1900-tal.

4380222. NYSILVERFÖREMÅL, 7 st, 1900-tal.

Skål med glasinsats höjd 24 cm
Ytterfoder 2 st diameter 14 cm
Blomuppsats med ljushållare diameter 19 cm
Skål diametervc21 cm
Ljusstakar 2 st Godinger höjd 8 cm.

Fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål diametervc21 cm

Fläckar, repor.

Antal besök: 226