BORDSUR, Junghans, tidigt 1900-tal.

4380188. BORDSUR, Junghans, tidigt 1900-tal.

Höjd cirka 32 cm
Bredd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage
Slår ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 32 cm
Bredd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage
Slår ej.

Antal besök: 226