SÅSSNIPA, silver, förgylld insida, stämplade med svenska importstämplar.

4380163. SÅSSNIPA, silver, förgylld insida, stämplade med svenska importstämplar.

Höjd ca 10 cm, total vikt ca 202 g.

Personlig gravyr, bruksslitage, lagning, anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 132