pärlhalsband, 750 guld, Akoya pärlor.

4380148. pärlhalsband, 750 guld, Akoya pärlor.

Collier av 750 guld och Akoya pärlor, med karbinhake, stämplad, l 43,5 cm, diameter 3,8 mm, totalvikt: 9,25 g.

Åldersanpassade tecken på slitage, pärlor ej testade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 215