RIPSMATTOR, 3 st, 1900-tal.

RIPSMATTOR, 3 st, 1900-tal.
4380087. RIPSMATTOR, 3 st, 1900-tal.

Mått:
460x55 cm
355x53 cm
457x52 cm.

Ålderslitage, brukslitage, nötningar, bleknad, färgskiftningar, slitna kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått:
460x55 cm
355x53 cm
457x52 cm.

Antal besök: 355