PERSISK MATTA, för IKEA, 1900-talets slut 155 x 235 cm.

4380067. PERSISK MATTA, för IKEA, 1900-talets slut 155 x 235 cm.

raditionell handknuten persisk matta i kraftiga nyanser av rött, mörkblått, svart och vitt. Centralmedaljong i geometriskt utförande, omgiven av stiliserade växtmotiv och ramad av bred bård

155 x 235 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

155 x 235 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 263