STOL, björk och furu, 1800-tal.

4379960. STOL, björk och furu, 1800-tal.

Längd 45, bredd 40, sitthöjd 44, höjd 85 cm.

Åldersslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, märken.

Antal besök: 120